מודעות

כיצד לארגן אירועים בטבע

  גם אם המראה והתחושה שאנו רוצים להשיג באמצעות קיום אירוע בטבע הוא של זרימה, ספונטניות ויופי שמושג באמצעות פשטות, עדיין אין הדבר אומר שאין כאן צורך בארגון. להיפך, דווקא במקום שאין בו תשתיות כמו באולם או גן אירועים דורש התארגנות רבה יותר ושימת לב גם לפרטים הקטנים. מי אחראי לדברים? האם אתם באופן אישי או חברת קייטרינג לאירועים ששכרתם או אולי זו חברת הפקת אירועים? כמה שאלות ותשובות בנושא

  כיצד לבחור את המקום?

  בחרו כמובן מקום שמוצא חן בעיניכם ונוסך בכם תחושה מיוחדת. זה יכול להיות אזור מיוער, צוק המשקיף אל הים או כל נוף אחר. עם זאת, בחרו אזור שיהיה נגיש לרוב האנשים. התחשבו גם בכך שמגיעים, סביר להניח, לאירוע (אם מדובר בחתונה או שמחה כלשהי) גם אנשים מבוגרים. ישנם מקומות יפהפיים גם במרכז הארץ. אל תבחרו מקום נידח.

  איך לבחור קייטרינג?

  קייטרינג לאירועים בכלל ולאירועים בטבע בפרט צריך להיות טרי ולהיעשות כמעט במקום. לחברה צריכים להיות כל האמצעים לשמירה על טריות המזון, אמצעי חימום ותשתיות לארגון המזון. עדיף לבחור קייטרינג לאירועים אשר מספק גם את מה שמסביב: שולחנות, כסאות, מלצרים או אנשים שיאיישו את המזנון. כשרות היא חשובה כי תמיד יהיו שומרי כשרות בקרב המוזמנים. מיותר לציין שהאוכל צריך להיות טעים ולמצוא חן בעיניכם.

  כיצד לדאוג לתאורה והגברה?

  תאורה והגברה הם חלק חשוב באירועים בטבע כיוון שבמקום חסרות התשתיות לכך. יש לשכור חברה המטפלת בשני התחומים. היא אמורה להביא עימה גנראטורים, תאורה חכמה בעזרתה יהיה ניתן לעשות משחקי אור וצל. ציוד ההגברה צריך לתת את האקוסטיקה המתאימה. לחברת התאורה וההגברה מחכה עבודה רבה במקום ולכן יש לקבוע שיהיו במקום כבר בתחילת היום בו מתקיים האירוע.

  מה להביא ועל מה לוותר?

  חשוב שיהיו במקום שולחנות וכסאות נוחים ולא רק מחצלות ופופים גם אם מעוניינים ליצור אווירה חופשית במיוחד, זאת לטובת המבוגרים בחבורה. ודאו מראש שיהיו מספיק כלים וציוד על מנת שלא יווצר מצב של חוסר. בדקו את כמות הכלים ושבמקום נמצא כל הציוד הנדרש לפני תחילת האירוע.   


נסו גם: