מודעות

קופות רושמות במסעדות

  התפתחות העולם בקצב המסחרר של השנים האחרונות, מסוגלת לסייע במחוזות פרטיים רבים, ביניהם תקשורת עם חברים, עבודה מהבית, צפייה במגוון תוכניות דרך המחשב ואפילו ביצוע רכישות. בנוסף לכל אלה, גם המגזר העסקי יכול ליהנות מקדמה של ממש בתוך העסק, אשר תסייע בניהול העסק בצורה פשוטה הרבה יותר.

   

   

  ניהול מוצרים

  היתרון הראשון והמהותי ביותר בשימוש עם קופות רושמות ממוחשבות לרשתות מזון ומסעדות, קשור בניהול השותף של המסעדה או הסופר. לאחר הכנסת הקופות הרושמות אל תוך העסק, אין יותר צורך להזין נתונים באמצעות מקשים או להשתמש בשני מכשירים שונים, דוגמת מחשבון ואמצעי קבלת תשלום. כעת, הכול נמצא בתוך מכונה אחת חכמה במיוחד.

  בתוך הקופות הרושמות, ניתן להזין מגוון עצום של מוצרים, תפריטים וכן גם קטגוריות מסודרות באופן יסודי. כמו כן, ישנה אפשרות לשלב גם קורא ברקוד, כך שהקופאים לא צריכים להזין את הנתונים אלא בסך הכול להעביר את המוצר מול הברקוד ובסיום העברת המוצרים פשוט להעביר אמצעי תשלום ולשחרר את הלקוח לדרכו כאילו רכש במכונה אוטומטית. כך, תהליך הרכישה מתקצר משמעותית והלקוחות נהנים מחוויית קנייה מהנה ומושכת לחזור.

  כך גם לגבי מסעדות, בהן ניתן להזין את פרטי ההזמנה ללא שימוש בפתקים שנערמים, אלא בצורה נוחה ופשוטה בתוך הקטגוריות הקיימות בקופה הרושמת. באותו הזמן, העובדים שנמצאים במטבח יכולים לקבל את הנתונים ישירות אליהם, ללא שימוש במיקרופון או פתקים שיעבירו את המידע. לבסוף, כל שנותר למלצר הוא ללחוץ על כפתור החשבון, להעביר אותו אל האורחים ולהכניס את הכסף לקופה בכל אמצעי תשלום שבוחרים.

  ספירת מלאי ומבצעים

  בנוסף לתפעול הקלאסי בו מקבלים דחיפה משמעותית של נוחות בלתי מתפשרת, ניתן ליהנות מעוד מגוון אפשרויות ייחודיות, אשר הופכות את הניהול וקידום החברה לפשוטים הרבה יותר. כך למשל, לגבי ספירת מלאי. לאחר הכנסת קופות ממוחשבות אל תוך העסק, כל המוצרים נרשמים בתוכה וכל מוצר שיוצא מהעסק נרשם באופן מדויק. כך, בעת הצורך לבצע ספירת מלאי, הנתונים כבר מוזנים ורק צריך לאמת אותם עם מה שרשום בקופה הרושמת.

  במידה ובעל העסק מעוניין להזין מבצעים כלשהם, כמו קבלת הנחה אוטומטית ברכישת שלושה מוצרים או הנחה בעת העברת כרטיס מועדון אותו תזהה הקופה הרושמת, כל שיצטרך הוא להזין את המידע בפשטות ולגלות כי המבצע יצא לדרך. הקופה תזהה לבד את הכרטיסים ואת האפשרות למבצעים בכל רכישה ותחשב את המחיר בכל פעם מחדש עבור הלקוחות והמוכרן כאחד.

  תקשורת ונוחות

  עוד אלמנט לא פחות חשוב, קשור לנוחות קבלת המידע על העסק גם אם בעל העסק איננו נמצא באזור. כיום, ניתן לתקשר עם הקופות הרושמות גם אם נמצאים בסניף אחר או אפילו משתמשים באפליקציה ייחודית או במחשב הנייד בכל מקום בעולם. כך, ניתן לזהות את הצלחת המוצרים, להחליט על שינויים בזמן אמת וכן גם לתקשר בין הסניפים כך שישלחו מוצרים ממקום למקום ועוד.


נסו גם: