מודעות

קייטרינג גורמה

  קייטרינג גורמה הוא שירות הספקת אוכל, תבשילים וקינוחים, ברמה המובחרת והאיכותית ביותר, הן ברמת המזונות, מרכיביהם ואופן הכנתם, והן בדרך מעוררת ההתפעלות, בה הם מוגשים.
  קייטרינג גורמה כולל צוות מלצרים ומגישים, המספקים את הארוחה המופלאה היישר אל השולחנות, כשהם לבושים לרוב בהידור בולט ורב יותר, מאשר המלצרים ה'רגילים' והאסתטיים, של שירותי הקייטרינג אשר אינם מכונים 'גורמה'.
  כיום בוחרים רבים לשכור שירותי קייטרינג גורמה, עבור שלל אירועים ובהם חתונות, בר מצוות ובנות מצווה, חינות, מסיבות רווקות, ועוד.
  קייטרינג גורמה, בדומה למסעדות גורמה, כולל מנות מיוחדות להפליא המותקנות באיכות משובחת ובמראה מרהיב.
  קייטרינג גורמה הוא הקייטרינג היוקרתי ביותר שקיים,  והוא מונה מספר רב של מנות, קטנות יותר מהגודל הממוצע ולרוב גם מלווה בסוגי יין משובחים כמו יינות ביתן.
  בעבר נהוג היה להגיש קייטרינג גורמה העשוי ברובו בסגנון צרפתי מעודן, אולם כיום ניתן להזמין קייטרינג גורמה בשלל סגנונות קולינאריים, ובין היתר קייטרינג גורמה אסיאתי, הכולל מנות סיניות, תאילנדיות או יפניות, קייטרינג גורמה איטלקי ומשובח, ואפילו קייטרינג גורמה חלבי, הכולל בין היתר גבינות איכות, לחמים ולחמניות בעלי ריח משכר, ירקות מוקפצים בשילובי רטבים אנינים, סלסלת פירות מעוררת תאווה, מנות מעוצבות של פשטידות וקישים, האפויות בצורת קונכיות יפהפיות, או כל עיצוב אחר, ובאופן שכולו תאווה לעין ולחיך.
  אם פעם כלל קייטרינג גורמה מנות העשויות בקפידה רבה, אולם גודלן היה מיניאטורי ממש, הריי שכיום מקפידות רוב החברות להגיש מנות סבירות, וזאת לאחר שככל הנראה הפנימו, כי הישראלי אינו מרוצה, עד אשר הוא שבע וטוב לב, באופן בולט.
  קייטרינג גורמה יקר יותר משאר שירותי הקייטרינג והמסעדנות, אולם אלו שהשתמשו בשירותיו, מספרים כי מדובר בחוויה מופלאה, שלא תישכח במהרה. גם אורחים אשר מוזמנים לאירועים הכוללים קייטרינג גורמה, לא מפסיקים להתפעל מאיכות השירות ומהמטעמים המשובחים, ונראה כי זו תהיה תמיד, הפרסומת הטובה ביותר.
  ניתן להזמין קייטרינג גורמה גם לאירוח ביתי, וכמו כן לחיק הטבע.

נסו גם: