מודעות

קייטרינג לבית

  בדומה לקייטרינג, הריי שגם קייטרינג לבית טומן בחובו את נפלאות הבישול והאפייה המשובחים, אשר יסופקו על ידי צוותים מובחרים, אלא שהפעם מדובר בהספקת המטעמים והשירות, עד הבית.

  הזמנת קייטרינג לבית, עבור מסיבות ימי הולדת ביתיות, חתונות ובר מצוות קטנות, או כל אירוע משמח אחר, חוסכת עבורינו מלאכה רבה. לרוב יתאים קייטרינג לבית על אירוע שאינו רב משתתפים באופן מובהק, שכן במרבית הבתים, לא ניתן לארח כמויות גדושות של קהל. ועדיין, חוסכת הזמנת השירות את הזמן בו היה עלינו לרכוש את מוצרי המזון, ולבשלם תוך גרימת לכלוך וערימות כלים במטבח הביתי. ועדיין לא הזכרנו את האפשרות שיש לכם ידיים שמאליות, בכל הקשור לבישול ואפייה.

   

  קייטרינג לבית עשוי לרוב לכלול גם את הספקת השולחנות והכסאות, הנדרשים לצורך הפקת האירוע ואפילו מכונות אספרסו להנאת האורחים, ובמיוחד כשמדובר באירועים לעסקים. כמו כן ניתן 'להלביש' את הכסאות בבדים מסוגים שונים, וכך גם את השולחנות והריהוט הנוסף, בכדי ליצור אפקטים שונים, ולהנות מהאווירה המיוחדת והמבוקשת באירוע.

  שירותי קייטרינג לבית כוללים גם את נקיון המקום עם עזיבת האורחים, וכך אתם נותרים בבית נקי, עם מטבח נקי, ומבלי שהתעייפתם בהתקנת ארוחות עבור קהל המזומנים, בין שאתם מוכשרים לכך, ובמיוחד אם לא.

  ניתן למצוא קייטרינג לבית בכל סגנון קולינארי הקיים בשוק האוכל והמססעדנות, כמו קייטרינג בשרי, מטעמי עוף מצופים בתערובת פירורי לחם קראנצ'ית ומעוררת תיאבון, ותבשילי בקר מיוחדים, קייטרינג בסגנון איטלקי, קייטרינג יפני, וקייטרינג רומני. בארץ וכמו כן גם ברחבי העולם, באיזורים בהם מרוכז קהל יהודי גדול, ניתן למצוא חברות קייטרינג לבית אשר הינו כשר, ואף כשר למהדרין. בין היתר ניתן להזמין בקייטרינג מסוג זה גם יינות לפסח

  לעיתים יבקשו בעלי האירוע להתאים את הסגנון הקולינארי לטעמם של האורחים, בני העדות השונות. עם זאת נתקלים בעלי חברות קייטרינג לבית, בבקשות מסוגים שונים, וכך למשל עשויים זוג פנסיונרים אמידים, להזמין קייטרינג לבית בסגנון מרוקאי, עבור מכריהם ובני משפחותיהם, אשר דוברים אידיש כשפת אם.

  קייטרינג לבית אינו מוגש לרוב במהלך אירוע בו נשכרו שירותי תקליטן או זמר אשר ''מקפיצים' את האירוע ומוסיפים לו נופך תרבותי וחווייתי, עובדה המותירה אותו להתמודד עם אתגר גדול ורב, כאשר האוכל סופג את מירב תשומת הלב של האורחים. על כן משתדלים בעלי קייטרינג לבית להקדיש תשומת לב רבה במיוחד, לכמות ולאיכות אשר מוצעת באירועים היוקרתיים.


נסו גם: