מודעות

קניית מזון באינטרנט

  פעם ההורים שלנו היו הולכים אל השוק על מנת לבצע רכישה של פירות וירקות. הם היו חוזרים עם שקיות רבות וכבדות בהן יש מגוון של פירות וירקות העונה, שלא עלו יותר מידי כסף והיו מלאי טעם. את הבשר הם היו קונים באטליז השכונתי שם הקצב היה מכיר בדיוק כל לקוח, יודע איזה חלק של הפרה הוא אוהב, והאם הוא מעדיף עופות שלמים או חתיכות של חזה עוף וכרעיים מוכנים מראש.

   

  אם מוצר חשמלי היה מתקלקל ולא היה אפשרי לתקן אותו, הם היו ניגשים אל חנות למוצרי חשמל הקרובה למקום המגורים, והמוכר אשר מכיר את הלקוחות הקבועים שלו היה דואג לעשות הנחה, כך שכולם יצאו מרוצים מהקנייה, תוך ידיעה שאם ישנה בעיה, תמיד אפשר לפנות לאותו מוכר, שנמצא כבר שנים רבות באותה חנות שבאותו הרחוב.
  כאשר היה אירוע משפחתי מתקרב היינו הולכים יחד עם ההורים לחנות בגדים שמחזיקה בגדים לאירועים, אותה אחת שממנה קנינו את נעלי הלכה למסיבת סוף שנה בבית הספר. היינו בוחרים את השמלה הכי יפה, עם מלמלה ופפיון בצבע ורוד שתראה חגיגית מספיק עבור  הבר מצווה של האח הגדול. המחירים לא היו בשמיים, היחס היה מתוך היכרות וכבוד הדדי בסיסי, שלא ממש רואים היום, היה מתקיים בכל אינטראקציה עם סוחר כזה או אחר.

  קניות היום 

  ומה היום? להורים של היום כבר אין זמן לבצע רכישות במקומות שונים. גם לא כסף. רק העלות של הדלק עבור נסיעה לכל אחת מהחנויות עולה יותר מהמוצרים עצמם, שלא לדבר על הטרטור בין חנות לחנות והחיפוש אחר מקום חניה. זמן זה כסף. והדרך הכי טובה לייעל את הזמן שלנו הינה לבצע רכישה של מוצרים במקום אחד, one stop shop, בו נמצא את כל מה שאנחנו צריכים. הסופרים הגדולים של היום מכילים את כל אלה ויותר. מעבר לכך תוכלו למצוא כיום ברשת אתר בית של כל סופר וסופר גדול שאתם מכירים מהרחוב. כן, כן שופרסל אונליין זה לא חלום, זו מציאות!
  אפשר למצוא מוצרי חלב במשקל, מוצרי מאפה טריים, מוצרי בשר טריים, מכשירי חשמל שונים כמו טלביזיות ומכונות קפה, וגם לקנות סלסלאות פירות ירקות מתוך מבחר שלם של פירות וירקות טריים במשקל או במארזים מוכנים לאכילה. בחלק מרשתות שיווק אלה ישם גם עוד מוצרים שיכולים להשלים לנו את כל רשימת המטלות בצורה נהדרת וחסכנית בזמן כמו פרחים או צמח יפה לבית או למתנה עבור חנוכת בית של חברים. ישנם מוצרי טקסטיל שונים כמו מפות שולחן, מצעים למיטה ובגדים לכל הגילאים. הכל תחת קורת גג אחת שגדולה במיוחד וחנייה אינסופית עבור כלל הלקוחות שמגיעים לבצע רכישות.

  רכישות באינטרנט

  מעבר לכל אלה, קיים דבר שיכול להפוך את כל הרכישה לחדשנית ונוחה עוד יותר- ביצוע של רכישת שלל המוצרים שברשימה שלנו, דרך האינטרנט. כמה הקלקות בעכבר ואנחנו במרחק של דקות מסיום של הזמנה שלמה של מוצרים רבים בשיא הנוחיות והמהירות. ואפילו לא יצאנו מהבית, או מן הכורסא שבסלון. ביצוע קניות און ליין תוכלו לראות למשל באתר של מגה באינטרנט, תוכלו להתנסות ולחוות דעה. הרכישות כיום מציעות את שיא היעילות והחיסכון בזמן עבור שלל הלקוחות, עד כי ניתן להבין איך אלה הפכו להיות המוקד החדש שבו אנשים רבים מעדיפים לבצע את הרכישות שלהם.


נסו גם: