מודעות

רוצים ליצור תפריט של אירוח חלבי

  לא פעם כאשר אתם מארחים בביתכם מספר גבוה של אורחים לארוחת חג, אתם מעוניינים ליצור תפריט מדהים שיהיה טעים במיוחד. בחלק מהחגים מקובל להגיש מאכלים בשריים - כמו למשל ראש השנה או יום העצמאות. עם זאת, יש שפע של הזדמנויות שבהם אתם דווקא תרצו להגיש מאכלים חלביים לחלוטין. שבועות כמובן הוא החג החלבי המפורסם ביותר, אם כי אפשר לנצל גם חגים אחרים כמו חול המועד בפסח, סוכות, פורים, ט"ו בשבט, או פשוט אירוח של כל המשפחה והחברים ביום שבת. במצב כזה, יש כמובן שפע של מנות חלביות שאפשר להגיש - פיצות, פסטות, סלטים, מרקים, דגים, וכיו"ב. אנו נתמקד בסוגי האוכל השונים, ונבין מה המקום שלהם בתפריט החלבי.

  איזה מנות תרצו להגיש?

  המנה הראשונה שאותה שאתם תוכלו להגיש היא כמובן פיצות. חשוב מאד להבין כי מגש של פיצות יכול להיות מנה עיקרית נהדרת בכל ארוחה חלבית. כמובן שיש להקפיד על פיצה שתהיה איכותית במיוחד - אפשר להכין פיצה בבית, אבל אפשר גל להזמין פיצות דרך שירות משלוחים איכותי במיוחד. הפיצות יכולות להגיע עם תוספות שונות ומגוונות מאד, ומדובר על מאכל נהדר שגם ילדים וגם מבוגרים אוהבים, ולכן הוא מתאים במיוחד לאירוח עם כל המשפחה שלכם, על שלל הגילאים וענפיה השונים.

  מאכל נוסף שאותו אפשר להגיש באירוע שלכם אלו הן הפסטות. כמובן שיש גם פסטות בשריות, אבל ככלל ניתן לומר שמדובר על מאכל חלבי במיוחד. אתם יכולים כמובן גם להגיש פסטות פרווה - כמו פסטות עם עגבניות ושמן זית. מבחינת הפסטות החלביות, יש כמובן שפע של אפשרויות - רטבים שונים של שמנת עם תוספות מדהימות, עם מגוון רחב מאד של ירקות שאפשר להוסיף פנימה. גם מגוון הפסטות עצמו הוא רחב, ויש פסטות בצורות שונות שיכולות להתאים, כולל כמובן קנלוני ולזניה חלביים.

  מנה נוספת שאפשר להגיש היא המרק. האירוח החלבי הוא ההזדמנות שלכם לשנות את הכיוון הידוע של המרק עוף, ולהתפתח למרקים חדשים וטעימים במיוחד - למשל מרק בטטה או ברוקולי בשמנת, הם מרקים טעימים במיוחד, שממש מהווים מנות בפני עצמם, ולא רק פתיח לארוחה.

  לא לשכוח את הקינוחים

  היתרון המשמעותי ביותר ביצריה של תפריט אירוח חלבי, הוא ביכולת שלכם לספק קינוחים מדהימים. אחרי שכולם אכלו פיצות, פסטות, לחמים וגבינות שונות - אתם יכולים להגיש להם את הקינוחים המושקעים. אפשר ורצוי כמובן לקנות גלידות איכותיות מאד, כאשר בחלק מהמקרים משלוחי הפיצות יוכלו לספק לכם את מותגי הגלידה הטעימים ביותר שיש. אפשר כמובן לחתוך פירות טריים וליצור פלטה מושקעת במיוחד, וכמובן שגם עוגה טעימה אשר תשתלב עם הגלידה כמו למשל פאי תפוחים. כך תוכלו ליצור תפריט חלבי מושקע במיוחד, טעים ומדהים.


נסו גם: