מודעות

שף פרטי

  הזמנת שף פרטי לאירוע אינטימי או קטן משתתפים, תעניק לכם חווייה קולינארית מסוג אחר לגמרי.
  שף פרטי הינו לרוב חלק אינטגראלי מחברות הקייטרינג באשר הן, ועל פי בקשתכם הוא יגיע עד הבית, או עד מקום האירוע המצומצם, בכדי להעניק לכם ערב פרטי ומשובח, שכולו על טהרת האיכות.
  לרוב מוזמן שף פרטי לאירועים בהם מספר המשתתפים הינו מצומצם, כאשר מרבית האירועים נערכים בבתים הפרטיים, או בחיק הטבע.
  שף פרטי המוזמן לאירוע, יביא עימו לא רק את כל הנחוץ להתקנת הארוחות המשובחות, אלא גם את הכלים בהם יבושלו, יטוגנו ויוגשו, המאכלים והמזונות השונים. שף פרטי מוזמן לא פעם גם לצורכי לימוד רזי המטבח השונים, והענקת טיפים מקצועיים, תוך שהוא מרצה ומלמד מיומנויות שונות, וגם מבשל, עבור האורחים במסיבות יום הולדת מצומצמות, ערבי רווקות ורווקים, ערבים חברתיים מטעם מקומות העבודה, ועוד ועוד. אחד התחומים המבוקשים ביותר ללימוד בידי שף פרטי, הוא שיעורים בסגנון בישול סיני, איטלקי, מתכונים קלים אשר משלבים אבקת אפיה וחומרים בסיסיים, ובהכנת סושי. לעיתים מוזמן שף פרטי גם לסדנה פרטית המשווקת בידי חברות הקייטרינג, ואשר עניינה מזונות בריאות, אופן רכישתם, וכמובן הדרכים השונות להכנתם.  
  ניתן להפיק אירועים רומנטיים אשר בסיומם ימתין לכם שף פרטי לארוחת ערב מיוחדת, שלעולם לא תשכחו את טעמה. כך לדוגמה, אחד הטרנדים בענף המתנות הרומנטיות, הוא להעניק לעצמך ולבן זוגך, להתנסות בחוויות אקסטרים, כמו סנפלינג, צניחה חופשית, ריחוף בכדור פורח, ואפילו צלילה תת ימית, אשר בסופה, בצידי הדרך ובנקודה אשר נקבעה מראש, ימתין לכם שף פרטי לצד שולחן זוגי לאור נרות, ולעיתים גם מול השמש השוקעת.
  ארוחה שכזו בידי שף פרטי, תעניק לכם תחושה של חלום מתוק, שלא תרצו וגם לא תוכלו, לשכוח. חלק קטן מהמנות יוכן מבעוד מועד, לפעמים רק באופן חלקי, ויותקן בשטח עם הגיע הזמן הנכון, אולם בחלק העיקרי אתם צפויים להינות מארוחה המוקפצת מולכם בשלל רטבים וריחות מטריפים, או מסטקים הרוחשים מול עינכם המשתאות, על אבנים לוהטות. והכל, על פי בחירתכם, בהתאם לתפריטים מומלצים הניתנים לשינוי על פי טעמכם האישי.
  יש המזמינים שף פרטי למספר מסויים של שעות, מפעם לפעם או על בסיס שבועי, בכדי שיכין עבורם ארוחות שונות, אותן יאפסנו ובהן יעשו שימוש במהלך השבוע.

נסו גם: